Knygos
Įvadas WWW dykai! E-mail dykai! CD dykai! Dalykėliai Humoras Knygos Dažni klausimai Radijas Nuorodos Žaidimai Apie autorių

 

Rekomenduojame šias knygas vaikams
ir jų tėveliams

Šiame puslapyje trumpai apibūdinsime geras knygas vaikams ir jų tėveliams, kurias rekomenduojame jums paskaityti.

Žemiau paminėtų knygų ieškokite Lietuvos knygynuose arba Lietuvos Biblijos draugijoje, Basanavičiaus g. 16 - 121, Vilnius. 


Patricija St John “Sniegynų lobiai”, Vilnius 1997

Šią knygą perskaičiau labai greitai ir rekomenduoju ją vaikams, o taip pat ir jų tėveliams. Pagrindiniai herojai joje vaikai, berniukas Liusjenas ir mergaitė Anetė, o gyvenimas jiems atsiskleidžia kaip pasirinkimų galimybė. Knyga moko nedaryti skubotų išvadų ir sprendimų, o galimas problemas spręsti su meile. Gryno pamokslavimo knygoje nedaug (tai aš laikau teigiamu bruožu), ypač pavykusi yra pirma knygos dalis, alsuojanti gyvenimu, įtraukianti į veiksmą, verčianti mąstyti. Šią apysaką su malonumu skaito viso pasaulio vaikai. Labai rekomenduoju.

“Biblijos Draugijoje” ši knyga kainavo 5 Lt.


Henris Dramondas “Visų svarbiausia pasaulyje”, Vilnius 1996.

Ši knyga paliko man iš tiesų gilų įspūdį. Knyga parašyta 19 a. Visiškai pritariu evangelisto D.L. Mudžio mintims apie ją:

“Kartą viešėjau Anglijoje. Vieną sekmadienio vakarą kaime šnekučiavomės su draugais prie židinio. Manęs paprašė, kad paskaityčiau ir išnagrinėčiau ką nors iš Šventojo Rašto. Buvau išvargęs, todėl pasiūliau vietoj savęs Henrį Dramondą. Jis atsivertė Pirmojo laiško Korintiečiams 13 skyrių ir ėmė mums kalbėti apie meilę.
Niekuomet nebuvau girdėjęs tokių nuostabių samprotavimų …”

Šią knygą rekomenduoju visiems, mylintiems Kristų ir norintiems sekti juo.

“Biblijos Draugijoje “ ši knyga kainavo 2 Lt


C.S.Lewis “Mago sūnėnas”(“Narnijos Kronikos”), Vilnius 1997.

C.S.Lewis “Liūtas, burtininkė ir drabužių spinta”(“Narnijos Kronikos”), Vilnius 1998.

C.S.Lewis “Žirgas ir jo berniukas”(“Narnijos Kronikos”), Vilnius 1998.

C.S.Lewis (1898 - 1963), filologas ir literatūrologas, profesorius, parašęs daug knygų ir esė apie krikščionišką tikėjimą ir garsiąsias “Narnijos Kronikas” (“Mago Sūnėnas” yra pirmoji šių Kronikų knyga). Šios knygos yra puikios, jas gali skaityti tiek 6 -7 metų vaikai, tiek ir gyvenimo matę ir daug ko patyrę žmonės, kiekvienas atras sau kažką įdomaus ir naudingo. Jūsų laukia nepaprasta kelionė į Narnijos šalį, daug nuotykių ir atradimų. Ši knyga išmintinga, jūs pajusite, kad ji persmelkta pagrindinių Evangelijos tiesų, nors tiesioginių nuorodų į Evangeliją ir nesutiksite. Ypač rekomenduoju skaityti tėvams kartu su vaikais.

Knygos kaina sutartinė, kiekviena jų kainavo apie 9 Lt.

Užsisakykite nemokamų naujienų laikraštį "Kas naujo nemokamai"
Sužinokite pirmi apie naujus nemokamus pasiūlymus!
Powered by groups.yahoo.com

Šio puslapio autoriui rašykite adresu:
Puslapis pakeistas: 2007 m. rugsëjis 13 d.