Dažni klausimai
Įvadas WWW dykai! E-mail dykai! CD dykai! Dalykėliai Humoras Knygos Dažni klausimai Radijas Nuorodos Žaidimai Apie autorių

 

Dažnai užduodami klausimai

Klausimas: Koks šių puslapių tikslas?

Atsakymas: Šiais puslapiais apie nemokamus dalykus internete ir kitur norėjau surinkti į vieną vietą informaciją apie nemokamus pasiūlymus, kurie galioja ir Lietuvoje gyvenantiems žmonėms. Internete galima rasti daug nemokamų gėrybių, tačiau dažnai jos jau nebegalioja arba nesiunčiamos į kitas šalis. Todėl paieška tikrai vertingų pasiūlymų nėra labai lengvas dalykas.

 

Klausimas: Nemokamai? Palaukit, palaukit - aš jau seniai žinau, kad pasaulyje niekas nieko dykai nedalina. Apie kokius čia nemokamus dalykus jūs kalbate?

Atsakymas: Na, galima pasakyti tik tiek, kad yra įmanoma gauti kažką nieko už tai nemokant. Daug organizacijų ir firmų siūlo savo potencialiems klientams kažką nemokamai. Tai tik vienas iš jų reklamos būdų. Jūs galite tiesiogine to žodžio prasme gauti nemokamai daiktų už tūkstančius dolerių iš garsių kompanijų ir prekybinių asociacijų. Tačiau jums tai gali kainuoti laiką ir pastangų aplankyti jų puslapius ir pasiimti tą nemokamą dovaną.

 

Klausimas: Mūsų firma turi nemokamą pasiūlymą, kurį norėčiau, kad įdėtumėte į jūsų puslapį. Ar tai įmanoma?

Atsakymas: Pirmiausia, būčiau dėkingas už nuorodą į šį puslapį iš jūsų puslapio. Jūsų nemokamą pasiūlymą atsiųskite man. Jeigu savo puslapiuose įdėsite nuorodą į šiuos puslapius - neužmirškite to man pranešti.

 

Klausimas: Kokiu būdu galima sužinoti apie naujausius nemokamus pasiūlymus ir šio puslapio pakeitimus?

Atsakymas: Pirmiausia išsaugokite nuorodą į šiuos puslapius. Galite šią nuorodą išsaugoti tiesiog dabar, kad vėliau kartais neužmirštumėte. Štai kaip tai padaryti. Jeigu jūs naudojate Netscape - tiesiog paspauskite kartu du klavišus - "Ctrl D". Jei naudojate MS Internet Explorer - paspauskite meniu "Favorites", po to - "Add to Favorites".
Kitas būdas, kaip būti nuolat informuojamu apie naujausius nemokamus pasiūlymus - užsisakyti nemokamą elektroninį laikraštį "kas naujo nemokamai?". Tuomet naujienos pačios ateis į jūsų elektroninio pašto dėžutę. Laikraštį užsisakyti galite įvedę savo elektroninio pašto adresą kiekvieno puslapio apačioje esančioje formoje.
Pažadu, kad niekada nenaudosiu jūsų email adreso jokiems kitiems tikslams, bet tik šio laikraščio siuntimui jums.

 

Na, kai jau perskaitėte šiuos klausimus ir atsakymus - pirmyn į nuostabų nemokamų dalykėlių pasaulį!

 


Užsisakykite nemokamų naujienų laikraštį "Kas naujo nemokamai"
Sužinokite pirmi apie naujus nemokamus pasiūlymus!
Powered by groups.yahoo.com

Šio puslapio autoriui rašykite adresu:
Puslapis pakeistas: 2007 m. rugsëjis 13 d.