Robertas's citatos

Kvailys, kaupiantis turtus

Jis pasakė jiems palyginimą: 'Vieno turtingo žmogaus laukai davė gausų derlių. Jis ėmė sau vienas svarstyti: 'Ką man dabar daryti? Neturiu kur sukrauti derliaus'.

— Jėzus Kristus

Priekaištautojų karta

'Su kuo galėčiau palyginti šią kartą? Ji panaši į vaikus, kurie sėdi prekyvietėje ir šaukia savo draugams:

— Jėzus Kristus

Nauji vynmaišiai naujam vynui

Niekas sudėvėto drabužio nelopo naujo audinio lopu, nes toks lopinys atplėšia drabužio gabalą, ir pasidaro dar didesnė skylė.

— Jėzus Kristus

Žvejyba

Ir vėl su dangaus karalyste yra kaip su jūron metamu tinklu, užgriebiančiu įvairiausių žuvų.

— Jėzus Kristus

Dangaus karalystės perlas

Vėl su dangaus karalyste yra kaip su pirkliu, ieškančiu gerų perlų. Atradęs vieną brangų perlą, jis eina, parduoda visa, ką turi, ir nusiperka jį.

— Jėzus Kristus

Dangaus karalystės lobis

Dangaus karalystė yra kaip dirvoje paslėptas lobis. Atradęs jį, žmogus tai nuslepia; iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perka tą dirvą.

— Jėzus Kristus

Dievo karalystės raugas

Jis vėl tarė: 'Su kuo palyginsiu Dievo karalystę?
Ji panaši į raugą, kurį ėmusi moteris įmaišė į tris saikus miltų, ir nuo jo viskas įrūgo'.

— Jėzus Kristus

Dievo karalystės grūdelis

'Dangaus karalystė yra kaip garstyčios grūdelis, kurį žmogus ėmė ir pasėjo savo dirvoje.

— Jėzus Kristus

Įvairios širdies dirvos

Jis daug jiems kalbėjo palyginimais: 'Štai sėjėjas išėjo sėti. Jam besėjant, vieni grūdai nukrito palei kelią, ir atskridę paukščiai juos sulesė.

— Jėzus Kristus

Kur statai savo namą?

Taigi kiekvienas, kuris klauso šitų mano žodžių ir juos vykdo, panašus į išmintingą žmogų, pasistačiusį savo namą ant uolos.

— Jėzus Kristus

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Tikėti Jį, - ne tik tada, kai pripažįstu Kristų kaip Išganytoją, bet kiekvieną momentą, vieną momentą vienu metu - tai yra krikščioniškas gyvenimas, tai yra tikras dvasingumas.

— Francis Schaeffer

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“