Guodos istorija

Guoda rudenįMano šeima, kaip ir daugelis kitų, nebuvo per daug religinga – į bažnyčią nueidavome tik per Velykas ir Kalėdas, tačiau aš jau nuo pat vaikystės tikėjau, kad Dievas yra. Pamenu, kaip kalbėdavausi su Juo.

Dar pradinėje mokykloje, kai visi mano klasės draugai buvo priėję prie pirmosios Komunijos, aš ėmiau mąstyti, kad esu kitokia ir kad Dievas dabar manęs nepriims vien dėl to, kad aš dar nepriėmusi Komunijos. Tada, atsimenu, sakiau Dievui, kad aš negaliu būti Jam priimtina ir todėl nebebendrausiu su Juo. Tarsi atsisveikinau su Dievu, nors jaučiausi kvailai. Tada tuo ir baigėsi mano Dievo paieškos. Kuriam laikui pamiršau Jį, tačiau Jis manęs nepamiršo.

Po kelerių metų nuvykau į krikščionišką stovyklą. Ten išgirdau apie Jėzų. Tai, ką išgirdau, buvo kažkas nauja, ir žmonės, kuriuos mačiau, buvo kitokie – ramūs ir kartu džiaugsmingi. Vieną vakarą besiklausydama pamokslo aiškiai suvokiau, kad aš nusidėjusi prieš Viešpatį, bet taip pat išgirdau, kaip galima tai pakeisti.

Nors aš nesupratau, ką reiškia „kviesti Jėzų į savo širdį“, bet suvokiau viena – kad mano situacija yra beviltiška, ir aš negaliu taip toliau gyventi. Taigi kaip supratau, taip tikėdama ir šaukiausi Viešpaties, kad Jis išgelbėtų mane iš visų nuodėmių.

Dėkoju Jam, kad nuo to laiko Jis yra su manimi ir kad Jis ištikimas. Jau daug kartų Jis parodė savo ištikimybę ir dideliuose, ir mažuose dalykuose, ir tikrai neįsivaizduoju, kaip dabar mano gyvenimas atrodytų be Jo. Ne visada sekasi Jam paklusti ir elgtis taip, kaip turėčiau, tačiau žinau, kad niekas manęs neišplėš iš Jo rankos.

 #

o nauja nuotraka ;)

o nauja nuotraka ;)

 
 #

Ir labai graži nuotrauka! O

Ir labai graži nuotrauka!
O ką galvojate apie tai, jog nebėra langelio komentaro pavadinimui įvesti?

 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Mes gyvename ir mirštame; o Jėzus numirė ir gyvena!

— John Stott

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“