Virtuali kelionė po mūsų pastatą

Šioje virtualioje kelionėje kviečiame jus apsilankyti mūsų pastate Verkių g. 22Pastato paradinis įėjimas

Bažnyčios pastato paradinis įėjimas yra iš kiemo pusės. Mūsų durys atviros lankytojams kiekvieną sekmadienį nuo 9:30 val. iki maždaug 13:00 val., kada jau pasibaigia pamaldos. Atviros durys - tai mūsų atviros širdys jums!

 

Stalas ir stovas su nemokama literatūra

Tik įėję pro paradinį įėjimą pamatysite stalą ir lentynas su knygomis, brošiūromis, kitais spaudiniais. Tai yra nemokama literatūra išsinešimui. Mes tikimės, kad kiekvienas mūsų naujas lankytojas išsineš bent keletą spaudinių,kurie jam ar jai padės geriau susipažinti su mumis ir su tuo, kuo mes tikime. Ant stalo guli nedidelė dėžutė su plyšeliu dangtelyje - jeigu turite kokį poreikį, už kurį norite kad pasimelstume, tai užrašykite tą poreikį ant lapelio ir įmeskite į šią dėžutę.

 

Įėjimas į pagrindinę salę

Po to, kai įėjome pro paradinį įėjimą pasukame į kairę ir matome įėjimą į pagrindinę salę. Kas gi ten vyksta? Atrodo, jog ten daug žmonių ir visi jie stovi?

 

Šlovinimo pamaldos

Mūsų bažnyčioje yra įprasta garbinti Dievą giedant Jam giesmes. Mes giedame visi ir giedame atsistoję. Jeigu svečiai negali giedoti - nieko tokio. Tačiau tikimės, jog visi giedojimu metu bus atsistoję. Priekyje ant sienos yra rodomi giesmės žodžiai, o giedojimą veda mūsų pagrindiniai giedojimo vadovai - šį kartą - Paula ir Guoda ;)

 

Šlovinimas ir garbinimas

Dievą garbina giesmėmis seni ir jauni, o taip pt ir vidutinio amžiaus žmonės.

 

Kabykla yra salėje

Toje pat salėje yra drubužių kabykla, kur bažnyčios svečiai gali pasikabinti savo paltą ar striukę.

 

Jaunimas šlovina Dievą

Šlovinimo pamaldose bei po jų esančiame pamoksle dalyvauja ir nemažai gražaus jaunimo.

 

Virtuvės viryklė

Iš salės išėję kitu išėjimu patenkame į virtuvėlę. Dešinėje matome geriamo vandens - visi galime atsigerti. Po pamaldų čia taip pat būna išvirtos kavos ir arbatos - nemokamai vaišiname visus svečius bei savus!

 

Vaikų kambaryje

Iš virtuvėlės išėję per kitas duris patenkame į vaikų žaidimų kambarį. Jeigu svečiai atsivedė neramų vaiką, kuris niekaip nenustygsta - gali jį atsivesti čia pažaisti. Šiame kambaryje taip pat girdisi šlovinimas bei pamokslas, nes jis su garsiakalbiais. O patiestas kilimas bus maloni žaidimų aikštelė. Turime ir keletą žaisliukų.

 

Tualetas ir koridoriukas su labdara

Iš vaikų kambario išėję pro kitas duris patenkame į koridoriuką, kuriame yra tualetas. Už tualeto stovi mūsų stalo teniso stalas - kviečiame susitarti ir ateiti pažaisti stalo tenisą!

Už stalo teniso yra kabykla, ant kurios mūsų žmonės sukabina tai, ką nori atiduoti labdarai. Taigi, nuo šios kabyklos bei iš po jos galite imti viską ir net nieko neatsiklausti - tai labdara atidavimui.

Už labdaros - išėjimas prie paradinio įėjimo. O kairėje (nuotraukoje nesimato) - įėjimas į biblioteką ir atsarginis išėjimas iš pastato.

 

Bažnyčios biblioteka

Iš to koridoriuko pateksime į bibliotekos kambarį, kuriame, aišku, yra daug knygų. Tai geros krikščioniškos knygos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Pastovūs mūsų bažnyčios lankytojai gali šia biblioteka naudotis- knygų prašykite pas mūsų savanorę bibliotekininkę Nadieždą.

 

Biuro sekcija

Jei įėję pro paradinį įėjimą pasuksime dešinėn, tai pamatysime pertvara atitvertą bažnyčios biuro dalį. Čia dirba bažnyčios administracija. Pamaldų metu geriau čia neiti ;)

 

Bažnyčios biuro vidus

Tačiau jei jums labainorisi pasižiūrėti, kas gi tame biure yra - kaip matote iš šios nuotraukos, yra standartinė biuro įranga ;) Tai pat čia yra spintutė su krikščioniškomis vaizdajuostėmis. Pastovūs mūsų bažnyčios lankytojai gali jų pasiskolinti. Kreipkitės į Danguolę.

 

Jaunimas bendrauja po pamaldų

Ši nuotrauka padaryta pasibaigus pamokslui. Matome gyvai bendraujantį jaunimą - jiems smagu susitikti!

Ant kėdės matome padėtą popierių su žmogaus figūra - kažkas paliko ten gautą laikraštėlį jaunimui. Ateikite - ir jūs tokį gausite!

 

Diakonas Emdundas su kavos puodeliu

Pasibaigus pamokslui visus kviečiame pasilikti pabendrauti prie kavos ir arbatos. Nufotografavau pro virtuvės duris su kava beišeinantį vieną iš mūsų bažnyčios diakonų - Edmundą. Jis geros nuotaikos ir mielai jums papasakos daugiau apie mūsų bažnyčią ir veiklą!

 #

Baznycios aplinka

Sveiki broliai ir sesrys, buvo malonu jus atrasti internete. Jums raso is Silutes evangeliku baptistu baznycios.
Is nuotrauku matyti, kad esate nuostabiai palaiminti: daug zmoniu, jaukios patalpos, gera atmosfera:)
Branginkite tai, linkiu visagalincio Dievo malones, santarves, ramybes...

 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Krikščioniškumas yra JIS PATS... Kristaus asmenybė savo istoriniu vienkartinumu ir amžina didybe pati yra kategorija, kuri lemia krikščionybės būtį, veiklą ir mokymą.

— Romano Guardini

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“