Vėl apie savanorišką darbą

Ar jums teko kada dirbti kaip savanoris? Kokį jausmą patyrėte, sudalyvavę kaip savanoris kuriame nors projekte? Kas jums dažniausiai trukdo vėl pasiūlyti savo paslaugas nemokamai?

Man vėl kilo mintis pagvildenti savanoriško darbo tematiką. Vis labiau ir labiau įsitikinu, kad didžiausią darbą Dievo karalystėje atlieka būtent savanoriai. Prisimenu vieną pavyzdį - Italijoje yra labai išvystytas krikščioniškų radijo stočių tinklas, tačiau jame yra tik 2 ar 3 apmokami darbuotojai. Didžiausią darbo naštą neša savanoriai. O vienas iš tų apmokamų darbuotojų dirba kaip tik savanorių koordinatoriumi - pasirūpina, kad savanoriams būtų paruoštas darbas, kad jie gautų tinkamą apmokymą ir pagalbą darbe.

O kas jums padėtų savanoriškai padirbėti vardan Kristaus ir Jo bažnyčios bei Jo Evangelijos skleidimo? Ar aiškesnis reikmių pristatymas? Ar paskatinimas bei darbo didesnis pripažinimas? Gal prasmingesnių projektų buvimas?

Parašykite savo nuomonę komentaruose. Lauksiu...

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Kai kas nors tave pakvies į vestuves, nesėsk pirmoje vietoje, kad kartais nebūtų pakviesta garbingesnio už tave, ir atėjęs tas, kuris tave ir jį pakvietė, netartų tau: 'Užleisk jam vietą!'

— Jėzus Kristus

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“