Grėsmingasis Conficker virusas balandžio 1 d. buvo ramus

Daugelio kompiuterinio saugumo ekspertų nerimas dėl balandžio 1 dienos ir conficker viruso buvo be pagrindo - virusas išliko 'ramus'. Virusas jau yra užkrėtęs virš 15 mln. kompiuterių visame pasaulyje (daugiausiai Azijoje) ir yra suprogramuotas mutuoti (t.y. atsisiųsti atnaujinimą iš savo kūrėjų) balandžio 1 dieną.

Buvo baiminamasi, kad virusas balandžio 1 dieną gali internete sukelti tikrą chaosą. Tačiau pasirodė, kad jis nebeik nieko nedarė, tik buvo modifikuotas tam, kad jį būtų sunkiau išnaikinti. Galbūt, mano ekspertai, šis virusas skirtas paprastesniam tikslui - paprasto (bet galingo) botnet tinklo sukūrimui. Botnet'as - tai kompiuterių - 'zombių' tinklas,kuris naudojamas spamo siuntimui, kibernetinėms atakoms ir kitoms negražioms veikloms.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Kai kas nors parodo mums Kristaus pėdsaką, mes, krikščionys, puolame ant žemės ir meldžiamės jam. Kodėl geriau negarbiname jo gyvo ir kvėpuojančio atvaizdo Rašte? Kai demonstruojamas Kristaus drabužis, kaip toli nenukeliaujame, kad jį pabučiuotume!

— Erazmas Roterdamietis

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“