Deboros istorija

DeborahAš gimiau JAV, Kolorado valstijoje. Mano šeima buvo krikščioniška. Mes kiekvieną sekmadienį eidavome į bažnyčią. Mane pakrikštijo kai dar buvau maža. Tačiau kai tapau paaugle, man iškilo daug abejonių. Mačiau daug žmonių, kurie vadinosi krikščionimis, bet elgėsi labai blogai - jie nemylėjo kitų, apkalbinėjo ir barėsi. Aš galvojau, kad jie yra veidmainiai. Tuomet pradėjau galvoti, kad krikščionybė nėra tiesa ir tiesos pradėjau ieškoti kitur. Aš su savo draugais žydais eidavau į sinagogą, skaičiau apie kitas religijas ir filosofijas. Universitete studijavau apie marksizmą, socializmą, ir komunizmą. Paskutiniais studijų universitete metais studijavau rytų religijas - konfucionizmą, taoizmą, ir dzen-budizmą. Aš galvojau, kad gal dzen-budizmas yra tiesa ir labai norėjau pasiekti nirvaną. Kai pabaigiau universitetą man buvo pasiūlytas darbas - dirbti ligoninėje kitoje JAV valstijoje- Minesotoje. Aš galvojau, kad tai buvo gera galimybė pradėti iš naujo pasiekti nirvaną ir persikėliau ten su savo dzen-budistiškomis knygomis.

Ligoninėje, aš dirbau su paralitikais ir sergančiais vėžiu. Kartais jie klausdavo manęs "koks tikslas gyventi?" Ir aš nežinojau atsakymo...

Darbe aš susipažinau su krikščionimis. Jie buvo labai draugiški ir simpatiški - man patiko bendrauti su jais. Jie pakvietė mane į savo bažnyčią. Kadangi man jie patiko – aš sutikau ir nuėjau. Ten aš susitikau su žmonėmis, kurie tiki, kad Jėzus yra gyvas ir kad jie gali bendrauti su Juo visada. Aš galvojau, kad jie labai geri žmonės. Tačiau tuo, kuo tikėjo jie, aš netikėjau. Aš galvojau, kad Jėzus buvo tik labai geras žmogus, kuris mirė dėl geros priežasties. Bet negalėjau patikėti, kad Jis prisikėlė ir kad dabar Jis gyvas. Aš netikėjau stebuklais. Aš studijavau mokslą mokykloje ir universitete ir tikėjau evoliucija. Aš net abejojau kad yra Dievas.

Bet man patiko ta bažnyčia ir du mėnesius vaikščiojau ten kiekvieną sekmadienį. Vieną sekmadienį, buvo balandžio ketvirta, aš sugrįžau namo ir sėdėjau lauke. Aš mačiau medžių pumpurus, saulę danguje ir skrendančius paukščius. Aš pradėjau galvoti - kaip visa tai galėjo atsirasti iš nieko? Aš galvojau apie laiką, kad kasdien yra diena ir naktis, kad yra metų laikas- vasara, žiema, pavasaris ir ruduo. Aš galvojau, kad pasaulis turi tvarką. O kaip pasaulis galėjo atsirasti iš didžiojo sprogimo? Aš galvojau, kad turi būti Dievas, kuris sukūrė viską -visą visatą. Jeigu Jis galėjo sukurti viską, Jis taip pat gali atsiųsti savo Sūnų į pasaulį ir Jis gali mirti už visus ir prisikelti. Jam nėra nieko neįmanomo. Ir tada aš sužinojau, kad yra tiesa. Jėzus yra tiesa. Aš tikrai pajutau, kad radau savo nirvaną, ir kad buvau akla bet dabar matau. Ačiū Dievui - nuo to momento mano gyvenimas visiškai pasikeitė ir dabar aš taip pat visada bendrauju su Dievu.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Vėl su dangaus karalyste yra kaip su pirkliu, ieškančiu gerų perlų. Atradęs vieną brangų perlą, jis eina, parduoda visa, ką turi, ir nusiperka jį.

— Jėzus Kristus

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“