Jolitos istorija

JolitaMan 20 metu. Studijuoju Vilniaus kolegijoje.

Man buvo 13 metų, kai Jėzus išgelbėjo mane ir mano šeimą.

Mano šeima nebuvo tikinti. Aš karts nuo karto lankydavausi bažnyčioje. Mano šeimoje buvo nemažai problemų su manimi (dėl mano charakterio). Aš negerbiau savo tėvų, nuolat pykdavaus su broliais ir kas kart vis labiau niekindavau kitus žmones. Paprasčiausiai man patikdavo daryti bloga. Tai buvo problema, kurios mano tėvai negalėjo išspręsti...

Vieną dieną mano dėdė papasakojo mums apie Jėzų Kristų, Jo auką už mūsų nuodėmes ir galimą amžiną gyvenimą, džiaugsmą su Juo. Mano šeima, kartu ir aš aplankėme vieną bažnyčią Kaune („Kristaus misijos” baptistų bažnyčią), kurioje išgirdę kvietimą priimti Jėzų į savo širdį, nelikome abejingi tam kvietimui ­ atvėrėme širdis Jėzui. Nuo tada ėmė keistis mano ir mano šeimos gyvenimas. Aš turiu pergalę tuose dalykuose, kuriuose anksčiau aš buvau bejėgė (irzlumas, pyktis, nesusivaldymas). Kartu su besikeičiančiu charakteriu, Jėzus pakeitė ir mano įsitikinimus, vertybes, tikslus. Mano širdyje vis didėja noras tarnauti Jam. Nuolat meldžiuosi, kad Jo keliai taptų mano keliais, Jo tikslai taptų mano tikslais. Noriu tarnauti Jam, noriu, kad mano gyvenimas ir mano asmenybė atspindėtų Jį.

Kai atvykau i Vilnių, pradėjau lankytis Vilniaus „Malonės” baptistų bažnyčioje. Dabar lankau šlovinimo grupės repeticijas, padedu sekmadieninėje vaikų mokykloje. Būnu padėjėja „Discovery” tarnavime su paaugliais. Esu laiminga, kai galiu daryti darbus, per kuriuos žmonės yra išgelbėjami.

Turiu dideli troškimą, kad studentai pažintų Jėzų ir būtų išgelbėti. Noriu būti tos tarnystės dalimi. Aš gyvenu bendrabutyje ir matau kiekvieną dieną, koks yra studentų gyvenimas, kokios jų vertybės. Esu įsitikinusi, kad Jėzus vienintelis, kuris gali pakeisti tų žmonių gyvenimus.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Vien Jėzus Kristus dieviškai išreiškė tiesą ir būtent tokiu aiškiu ir visuotinai suprantamu būdu, kad ją suprato ir nepaslankūs protai.

— Gottfried Wilhelm Leibniz

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“