Ar norėtumėte prisidėti prie šios svetainės kūrimo?

 #

te laimina visus ir visu zmoniu namucius Dievulis

(Laiškas Galatams.1,1-5Paulius, pašauktas apaštalu ne žmonių ir ne per žmogų,bet paties Jėzaus Kristaus ir jį prikelusio iš numirusių Dievo Tėvo, ir visi su manimi esantis broliai-Galatijos Bažničioms .Malonė ir ramybė jums nuo Dievo,mūsų Tėvo,ir Viešpaties Jezaus Kristaus, kuris atidavė save už mūsų nuodėmes, kad nuo dabartinio blogo amžiaus išgelbėtų mus pagal mūsų DIEVO ir Tėvo valią. jam šlovė per amžių amžius Amen. esu naujas jusu nuostabiame ir tikrai reikalingame portale. Dėkui jo Kurėjams.nelabai suprantu ir moku naudotis kompjuteriu bet po biskutis mokinuosi.ir noriu padeti sau ,zmonems,kad pasaulije butu kuo daugiau gerio,meiles, tikejimo.Viskas Dievo valioje. Dažnas mano, kad laimė--tai pinigai,šlovė ir grožis.Ne vienas to ir siekia.Deja,laimės nesuranda.KO MOKO BIBLIJA.Jezus pasakė,ko labiausiai žmogui reikia, kad būtų laimingas:,,Laimingi,kurie suvokia turį dvasinių poreikių''(Mato5:3,NW).Tikrai laimingi jausimės tik jeigu tenkinsime pačius svarbiausius--dvasinius--savo poreikius, tai yra stengsimės pažinti Dievą ir suvokti, kokia yra jo skirtoji gyvenimo prasmė.O tiesą apie dvasinius dalykus sužinosime iš Biblijos.Tada gebėsime atskirti, kas iš tikrųjų svarbu,o kas ne.Vadovaudamiesi teisingais Biblijos mokymais, gyvensime prasmingesnį gyvenimą(LUKO11:28). Taip pat skaitykite Patarlių3:5,6,13-18ir1Timotejui6:9,10. nereikia Biblios analizuoti, ja tik reikia skaititi neitemtai laisvai Ir Dievulis duos kiekvienam kam ko šiuo momentu reikia . viskas labai paprasta . Laisvai . milių visus žmones ir Šlovinu Visagali Dieva .tegu esu silpnas nuodemingas, bet tiesiantis rankeles i VISAGALI DIEVA PER MŪSŲ VIEŠPATI JEZU KRISTU. IR PER VISUS ŠVENTUOSIUS.AMEN.

 

Skelbti naują komentarą

Šiame laukelyje įvesti duomenys yra privatūs ir bus matomi TIK svetainės administratoriui.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Kristaus gyvenimas ir Jo mokslas turi tiek pilnatvės ir tiek šviesos, kad jokia plunksna nepajėgia jos išreikšti ir jos paslapčių atskleisti.

— Antanas Maceina

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“