Ką kalba DNR?

Visi žinome, jog tarp mokslo ir religijos nuo seno vyksta nesiliaujanti kova. Tačiau per pastaruosius keletą metų mokslas apie pasaulio kilmę bei apie žmogaus kilmę vis labiau kvestionuoja faktus, kurie ilgą laiką buvo neginčytini.

Kai kurie mokslininkai (pvz., Michaelas Behe), remdamiesi moksline metodologija, jau ne vienerius metus „drebina“ tam tikrus jau seniai įsitvirtinusius mokslinius „faktus“. Štai, pavyzdžiui, Behe parašė mokslinį darbą „Darwino juodoji dėžė: biochemijos iššūkis evoliucijos teorijai“ (Darwin’s Black Box: The Biochemical Challenge to Evolution), kuriame iš biochemijos srities pateikia svarių faktų iš pamatų griaunančių Darwino evoliucijos teoriją. Tai, kad šiame bei daugelyje kitų mokslinių darbų kvestionuojama ir kritikuojama garsioji Darwino teorija, byloja, jog mokslo srityje prasidėjo nauja era.

 

Įdomu tai, kad kuo daugiau mokslui pavyksta atrasti, tuo labiau ryškėja Kūrėjo koncepcija. Pavyzdžiui, štai ką apie DNR sako Charlesas Thaxtonas: „Tarp genetinio DNR kodo ir žmonių rašto kalbos aptiktas tam tikras struktūrinis tapatumas“. (Thaxton, NDA, cit. CP, 18)

 

Hupertas Yockey’s rašo:

Struktūrinis tapatumas pastebėtas tarp DNR (bei proteino) koduojamos informacijos ir lingvistiniu būdu perteikiamos informacijos. Kadangi iš patirties mums žinoma, jog rašytinė informacija atsiranda per intelektą, (kitokių šaltinių nėra žinoma), tai remdamiesi abdukcijos metodu galime daryti išvadą, jog DNR bei proteino kilmės priežastis taip pat yra intelektas. Tai labai reikšmingas faktas. Tos struktūros ne vien tik paprasčiausiai panašios. Tai nėra paviršutinis DNR ir rašytinio teksto panašumas. Mes nesakome, kad DNR yra panaši į lingvistinį pranešimą. Mes teigiame, kad pati DNR yra pranešimas arba perduodama informacija. Taigi į biologijos mokslą sugrįžta tikrasis kūrimas (angl. design). (Yockey, JTB, cit. Thaxton, NDA, 19)

(Iš Josh McDowel knygos „Įrodymai, kurių neįmanoma paneigti“)

 #

Tai vakar delfyje pasakojo

Tai vakar delfyje pasakojo kaip molekules kuria ir sakė, kad "tobulai suderintos konstantos" leido atsirasti gyvybei, bet kas tas konstantas derino tai net užsiminti bijojo. :)

 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Vienintelė didžiausia nelaimė galinti mums atsitikti - tai jaustis šioje žemėje kaip namie.

— Malkomas Magridžas

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“