Vaikų Kalėdos

Akcija „Vaikų Kalėdos“ vykdoma bendradarbiaujant su tarptautine labdaros krikščioniška organizacija „Samariečio krepšys“ („Samaritan‘s Purse“, https://www.samaritanspurse.org). Ši akcija savo pobūdžiu unikali ir kartu didžiausia visame pasaulyje. „Vaikų Kalėdų“ tikslas - suteikti vaikams džiaugsmą ir viltį bei papasakoti Gerąją Naujieną apie Dievo meilę.

Kasmet artėjant Kalėdoms JAV, Kanadoje bei daugelyje Vakarų Europos šalių įvairios organizacijos ir bažnyčios, vaikai ir suaugę į batų dėžutes surenka dovanėles vaikams. Vėliau šios dovanėlės kartu su knygelėmis, pasakojančiomis apie Jėzaus Kristaus Evangeliją, yra siunčiamos į nepasiturinčias šalis. Taip šie žmonės parodo savo meilę ir rūpestį kitose šalyse gyvenantiems vaikams.

Akcija „Vaikų Kalėdos" Lietuvoje vykdoma nuo 1998 m. Per pirmus 6 metus Lietuvoje buvo išdalinta jau virš 130 tūkstančių dovanėlių. Tai yra didžiausias ekumeniškai vykdomas labdaros projektas Lietuvoje.

Mūsų bažnyčia, kaip ir daugelis Lietuvos bažnyčių (įvairių denominacijų, taip pat ir katalikų), jau keletą metų aktyviai dalyvauja ir remia „Vaikų Kalėdų“ akciją ir per tai patyrėme didžiulį džiaugsmą ir Dievo palaiminimų. Nuostabu matyti degančias vaikų akis, kai jie gauna dovanėles, matyti, kaip jie su susidomėjimu klauso istorijos apie didžiausią Dievo dovaną mums - Jėzų Kristų!

2013 metais dovanėlės keliavo laivais iš JAV, todėl atvyko tik sausio mėnesį. Renginiai daromi vasario - kovo mėnesiais.Vaikų Kalėdos logo

Kviečiame palaikyti šią akciją malda ir pasninku „Vaikų Kalėdų“. Melskime Dievo Dvasios veikimo per šiuos renginius, ir kad būtų išliekantis dvasinis vaisius.

Atsiliepimai

 

Tai dvasinga ir gražiai organizuota popietė, kuri paliko malonų įspūdį dalyvavusiems tėveliams ir daug džiaugsmo vaikučiams. Ši šventė buvo vienas iš šviesos spindulėlių socialinių problemų turinčioms šeimoms ir jų vaikams. Vaikų teisių apsaugos skyriaus darbuotoja

Dabar patikėjau, kad yra žmonės, kuriems aš rūpiu, ir kad Dievas mane myli. Moksleivė

Niekas negalėjo manęs pradžiuginti. Aš buvau pakviesta į akcijos „Vaikų Kalėdos" šventę ir gavau dovanėlę. Išsipildė mano didžiausia svajonė - aš gavau lėlytę! Moksleivė

 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

'Vienas žmogus iškėlė didelę puotą ir pakvietė daug svečių. Atėjus puotos metui, jis pasiuntė tarną pranešti pakviestiesiems: 'Ateikite, jau viskas surengta'.

— Jėzus Kristus

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“