Sekmadienio susirinkimas

Šiandien bažnyčios susirinkime buvo smagu - buvo atvykę svečiai - "The Covenant players ", kurie parodė mums spektaklį. Spektaklio tema - tikinčiųjų apsigavimas, kai jie galvoja, jog išgelbėti bus tik todėl, kad yra įrašyt bažnyčios narių sąraše.

Prie parodyto spektaklio galėčiau pridėti tik tai, jog svarbiausia, jog Jėzus būtų mūsų dėmesio ir gyvenimo centre, nes kitu atveju į tą centrą pateks kažkas kita (daiktas ar žmogus) ir mes būsime kaip stabmeldžiai.

 

 


 

 

Pamokslas buvo iš laiško Romiečiams dvylikto skyriaus, 1,2 eilutės ( Rom 12,1-2 ). Turime pavesti save Jėzui pilnai, visą save. Tai mūsų normalus atsakas į visą tai, ką Jėzus padarė dėl mūsų, ir į daugybę Dievo malonių, kurias Jis mums suteikė.

 


Suaugusiųjų sekmadieninėje mokykloje šį sekmadienį kalbėjau aš - apie 3-iosios Šventyklos (at-)statymo planus ir apie tai, kaip tai yra išpranašauta Biblijoje. Labai įdomu stebėti, kaip pasaulio įvykiuose po truputį atsiskleidžia Dievo išankstinio plano įvykdymas, ir kad tai darantys žmonės dažnai neturi jokio supratimo, jog vykdydami savo ambicijas jie iš tiesų vykdo tai, ką buvo numatęs Dievas.

 


Šiandie susirinkime buvo nemažai svečių, kurių net vardų nežinau. Džiugu,kad Viešpats veikia įvairių žmonių širdyse ir ragina juos sekmadienį praleisti susirinkime su kitais tikinčiaisias į Jėzų!

 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Tikėti Jį, - ne tik tada, kai pripažįstu Kristų kaip Išganytoją, bet kiekvieną momentą, vieną momentą vienu metu - tai yra krikščioniškas gyvenimas, tai yra tikras dvasingumas.

— Francis Schaeffer

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“