Robertas's citatos

Kas yra krikščionybė?

Krikščioniškumas yra JIS PATS... Kristaus asmenybė savo istoriniu vienkartinumu ir amžina didybe pati yra kategorija, kuri lemia krikščionybės būtį, veiklą ir mokymą.

— Romano Guardini

Kristus - neprilygstamas

Sakau, kad nieko nėra gražesnio, gilesnio, simpatiškesnio, vyriškesnio ir tobulesnio kaip Ganytojas. Su pavydžia meile sakau, kad nieko panašaus ne tik nėra, bet niekad ir negali būti.

— Fiodor M. Dostojevskij

Kristus atveria akis

Aš tikiu Kristų taip, kaip tikiu, kad saulė patekėjo - ne tik todėl, kad ją matau, bet kad jos dėka galiu matyti visa kita.

— C.S. Lewis

Tarpininkas tarp žmonių ir Dievo

Dievą mes pažįstame tik per Jėzų Kristų. Be šio tarpininko joks ryšys su Dievu neįmanomas.

— Blaise Pascal

Kristaus pilnatvė

Kristaus gyvenimas ir Jo mokslas turi tiek pilnatvės ir tiek šviesos, kad jokia plunksna nepajėgia jos išreikšti ir jos paslapčių atskleisti.

— Antanas Maceina

Tikroji duona

Žemiškoji duona pasotina žmogų tik tuo atveju, kai sykiu su ja jis valgo ir dangaus duoną Kristaus skelbiamos teisybės pavidalu.

— Antanas Maceina

Atviras liudijimas

Aš atvirai liudiju apie Jėzų, nes Jis atvirai numirė už mane.

— I. Kantas

Svarbiausios teologijos studijos

Svarbiausios teologijos studijos - išmokti tikrai pažinti Kristų.

— Martin Luther

Krikščionių tikėjimas

Nieko nėra ypatingo tikėti, kad Jėzus numirė; tuo tiki ir pagonys, žydai ir nusidėjėliai, tuo tiki visi… Krikščionių tikėjimas - tai Kristaus prisikėlimas.

— Augustinas

Apie Jėzų

Vien Jėzus Kristus dieviškai išreiškė tiesą ir būtent tokiu aiškiu ir visuotinai suprantamu būdu, kad ją suprato ir nepaslankūs protai.

— Gottfried Wilhelm Leibniz

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Nuodėmės grandinės yra per lengvos, kad jas pajustum, tol, kol tampa per sunkios, kad iš jų išsivaduotum.

— Tomas Drautas

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“