citatos

Kalno pamokslas

Su Jėzaus Kalno pamokslu yra rimtesni dalykai, negu mano tie, kurie šiandien mielai cituoja šiuos priesakus. Su tuo pamokslu negalima juokauti... Tai nėra fiakras, kurį gali liepti sustabdyti, kur nori, kad savo nuožiūra įliptum ir išliptum.

— Max Weber

Taikinyje - žurnalistai?

Jeigu šiandien Kristus ateitų į pasaulį, kaip mane gyvą matai, savo taikiniu pasirinktų ne aukštuosius kunigus, bet žurnalistus.

— Sören Kierkegaard

Gyvenimo prasmė

Jei Jėzus nebūtų gyvenęs, tada mūsų gyvenimas, nepaisant visų kitų žmonių, kuriuos pažįstame, gerbiame ir mylime, būtų beprasmis.

— Dietrich Bonhoeffer

Darvinizmą neigia apie 80% Žemės gyventojų

"Darvinizmą neigia apie 80% Žemės gyventojų; daugumą palaiko kreacionizmo idėją arba, kaip ją dar vadina, protingo plano (intelligent design) idėją, nors aišku, ją visi formuluoja skirting

— Katia Metelica

Kas yra krikščionybė?

Krikščioniškumas yra JIS PATS... Kristaus asmenybė savo istoriniu vienkartinumu ir amžina didybe pati yra kategorija, kuri lemia krikščionybės būtį, veiklą ir mokymą.

— Romano Guardini

Kristus - neprilygstamas

Sakau, kad nieko nėra gražesnio, gilesnio, simpatiškesnio, vyriškesnio ir tobulesnio kaip Ganytojas. Su pavydžia meile sakau, kad nieko panašaus ne tik nėra, bet niekad ir negali būti.

— Fiodor M. Dostojevskij

Kristus atveria akis

Aš tikiu Kristų taip, kaip tikiu, kad saulė patekėjo - ne tik todėl, kad ją matau, bet kad jos dėka galiu matyti visa kita.

— C.S. Lewis

Tarpininkas tarp žmonių ir Dievo

Dievą mes pažįstame tik per Jėzų Kristų. Be šio tarpininko joks ryšys su Dievu neįmanomas.

— Blaise Pascal

Kristaus pilnatvė

Kristaus gyvenimas ir Jo mokslas turi tiek pilnatvės ir tiek šviesos, kad jokia plunksna nepajėgia jos išreikšti ir jos paslapčių atskleisti.

— Antanas Maceina

Tikroji duona

Žemiškoji duona pasotina žmogų tik tuo atveju, kai sykiu su ja jis valgo ir dangaus duoną Kristaus skelbiamos teisybės pavidalu.

— Antanas Maceina

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Aš atvirai liudiju apie Jėzų, nes Jis atvirai numirė už mane.

— I. Kantas

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“