Sveikinimai sukūrus svetainę!

Aš taip džiaugiuosi, kad Robertas sukūrė šią svetainę :)! Tikrai smagu turėti savo bažnyčios svetainę! Labai buvo įdomu perskaityti mūsų žmonių liudijimus, palietė širdį ir priminė, kaip nuostabu gauti naują gyvenimą iš Dievo, kaip nuostabu pažinti Jėzų, mūsų Viešpatį ir turėti gyvą ryšį su Juo kiekvieną dieną. Kaip nuostabu patirti Gyvojo Dievo buvimą savo gyvenime kiekvieną dieną!

Tiesiog nuostabus vakaras su Dievu! Nuostabi kiekviena gyvenimo akimirka su Dievu! Nuostabu žinoti tiesą! Nuostabu turėti tokį DIDĮ DIEVĄ! Niekada nesugebėsiu atsidėkoti už tai, ką Kristus dėl manęs padarė! Niekada neatsidėkosiu už Jo auką ant kryžiaus už mane! Bet galiu ir noriu gyventi dėl Jo, o gyvendama dėl Jo, ieškodama Jo keliu savo gyvenime, ieškodama Jo valios savo gyvenime PATIRIU NUOSTABIŲ AKIMIRKŲ! MANO GYVENIMAS BE JO BŪTŲ BEPRASMIS! KAIP GERA ŽINOTI, KAD TAU ATLEISTA, KAD TAU DOVANOTA AMŽINYBE SU JUO, MŪSŲ VIEŠPAČIU, PATIRTI, KO AKIS NEREGĖJO, KO AUSIS NEGIRDĖJO,BŪTI VISŲ JO PAŽADŲ, KURIS ATVERS JAM SAVO GYVENIMO DURIS, DALIMI!

 #

sutinku, davaj dar ka nors

sutinku, davaj dar ka nors parasyk, ka? man patiko

 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Vien Jėzus Kristus dieviškai išreiškė tiesą ir būtent tokiu aiškiu ir visuotinai suprantamu būdu, kad ją suprato ir nepaslankūs protai.

— Gottfried Wilhelm Leibniz

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“