Naujas pavojingas virusas

Perspėjimas apie naują virusą

Baisuoklis

Jeigu gausite el. lašką, kurio Subject laukelyje parašyta „Badtimes” - ištrinkite jį iš karto jo NESKAITYDAMI. Tai iš iki šiol žinomų pats pavojingiausias virusas. Jis ištrins jūsų kietąjį diską.

Ne tik tai, bet jis užkoduos ir visus diskelius bei flash atmintines, kurie buvo arti jūsų kompiuterio. Jis perderins jūsų šaldytuvo termorelę ir visas jūsų pienas surūgs, o ledai ištirps.

Jis išmagnetins jūsų mokėjimų korteles, pakeis jūsų slaptažodžius prisijungimui prie el. pašto, numuš jūsų vaizdo grotuvo galvučių subalansavimą ir pasinaudojęs suberdvinėmis harmonikomis subraižys visus jūsų CD ir DVD diskus, kuriuos tik bandysite groti.

Jis jūsų buvusiai meilei praneš jūsų naują telefono numerį. Jis įpils į jūsų akvariumą antifrizo. Jis išgers visą jūsų kavą ir palinks savo nešvarias kojines ant jūsų kavos staliuko prieš ateinant pas jus svečiams. Jis paslėps jūsų mašinos raktus kaip tik tuomet, kai jūs vėluosite į darbą ir kels trukdžius jūsų mobiliam telefonui taip, kad kada jūs įstrigsite važiuodamas kamšatyje, jūs telefone girdėsite tik traškesius. Jis padarys taip, kad policija nuolat jus pagautų netgi padarius mažiausią nusižengimą.

Jis ištrins jūsų mobiliojo telefono adresų knygelę.

„Badtimes” virusas užkrės jus Parkinsono liga. Jis paliks pakeltą unitazo dangtį, sugadins tualeto ventiliatorių, užkimš virtuvėje kriauklę. Virusas pridergs jūsų laiptinėje ir dar parašys jūsų popieriaus...

Šis virusas klastingas ir gudrus. Yra pavojinga ir baisu jį gauti. Be to, jis yra įdomios šviesiai rožinės spalvos. Tai tik keletas jo požymių.

Bijok, labai jo bijok.

Nukopijuok ir persiųsk šį laišką visiems savo kontaktams!

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

'Dangaus karalystė yra kaip garstyčios grūdelis, kurį žmogus ėmė ir pasėjo savo dirvoje.

— Jėzus Kristus

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“