Apie tikinčiųjų vienybę

Fil 2,1 Taigi, jeigu esama Kristuje kokio padrąsinimo, meilės paguodos, jei esama kokio Dvasios bendravimo, nuoširdumo ir gailestingumo,

Fil 2,2 tai padarykite mano džiaugsmą tobulą, laikydamiesi vienos minties, turėdami vienokią meilę, būdami vieningi ir to paties nusistatymo.

Fil 2,3 Nedarykite nieko varžydamiesi ar iš tuščios puikybės, bet nuolankiai vienas kitą laikykite aukštesniu už save

Fil 2,4 ir žiūrėkite kiekvienas ne savo naudos, bet kitų.  

Fil 2,5 Būkite tokio nusistatymo kaip Kristus Jėzus,

Fil 2,6 kuris, esybe būdamas Dievas, nesilaikė pasiglemžęs savo lygybės su Dievu,

Fil 2,7 bet apiplėšė save ir esybe tapo tarnu ir panašus į žmones.

Fil 2,8 Ir išore tapęs kaip žmogus, Jis nusižemino, tapdamas paklusnus iki mirties, iki kryžiaus mirties.

Fil 2,9 Todėl Dievas Jį labai išaukštino ir suteikė Jam vardą aukščiau visų kitų vardų,

Fil 2,10 kad Jėzaus vardui priklauptų kiekvienas kelis danguje, žemėje ir po žeme

Čia apaštalas Paulius ne įsako (nors galėtų), bet prašo, vos ne maldauja. Jis kalba apie tikinčiųjų vienybę, kaip kad ir Kristus meldėsi Jn 17,11.

Komunizmas siekė vienybės panaudodamas išorinę prievartą žmogaus atžvilgiu, slopindamas žmogų, versdamas jį elgtis ir kalbėti taip, kaip buvo priimtina oficialiai partijai. Paulius gi prašo, apeliuodamas į Kristų tikinčiąjame (Fil 2,1). Jis nei vieno neverčia (nors galėtų, nes yra Apaštalas), bet maldauja "padarykite mano džiaugsmą tobulą" (Fil 2,2). Tai nuostabu!

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Žemiškoji duona pasotina žmogų tik tuo atveju, kai sykiu su ja jis valgo ir dangaus duoną Kristaus skelbiamos teisybės pavidalu.

— Antanas Maceina

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“