Ar online žurnalas "Prizmė" užsilenkė visam laikui?

Šiandien vėl bandžiau įeiti į online krikščionišką žurnalą "Prizmė" (http://www.prizme.lt/zurnalas/) ir vėl gavau klaidos pranešimą. Kažin, ar jis "užsilenkė" jau visam laikui?... Gerai, kad yra serverių, kurie kaupia ankstesnius puslapių variantus, tai ten dar galima šį žurnalą pavartyti. O paskaityti ten tikrai buvo ko - buvo daug gerų lietuviškų straipsnių, prieinamų nemokamai. Pagal vieną iš šių archyvų (WayBack Machine) paskutinį kartą žurnalo veikianti svetainė užfiksuota 2007 m. sausio 8 d..

Gaila, kad krikščioniškų leidinių Lietuvoje vis mažėja. Norėtūsi, kad toks likimas neištiktų ir kitų. Tačiau jei mes būsime šiems leidiniams abejingi, tai ir jie "užsilenks", nes nepakaks skaitytojų...

Nelikime abejingi - pirkime/prenumeruokime krikščioniškus leidinius! Įsigykime jų dalinimui savo kaimynams, draugams ir kitiems! 

 #

Gal dar neužsilenkė?...

Pasirodo, jog giliau esantys puslapiai veikia (pvz. http://www.prizme.lt/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=18&Itemid=57 ). Neveikia tik pradinis puslapis...

 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Kai kas nors parodo mums Kristaus pėdsaką, mes, krikščionys, puolame ant žemės ir meldžiamės jam. Kodėl geriau negarbiname jo gyvo ir kvėpuojančio atvaizdo Rašte? Kai demonstruojamas Kristaus drabužis, kaip toli nenukeliaujame, kad jį pabučiuotume!

— Erazmas Roterdamietis

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“