Roberto žaislai

Mėgstu elektroniką bei kompiuterinę techniką. Trumpai papasakosiu apie savo aparatūrą:

m505big.gif (95939 bytes)Delninukas Palm m505 man pirmiausiai tarnauja kaip kalendorius ir užrašų knygutė. Tačiau jame taip pat nešiojuosi dvi Biblijas ir dvi Biblijos komentarų knygas, 15 žinynų ir žodynų, didelę duomenų bazę, įvairių dokumentų bei interneto puslapių, ir žinoma - tuzinus įdomių žaidimų. Daugiau apie jį...

Mobilus gsm telefonas Siemens CX65 pasirodo tinka ne tik skambinimui, bet jame galima įdėti Bibliją (veikia offline, t.y. kaip žaidimai), daugybę žaidimų, muziką, programas pigiam chat'ui per GPRS ir t.t. Žodžiu - tai naudingas daikčiukas, be to - ir fotografuojantis. Daugiau apie tai, kaip naudoju savo telefoną...

Labiausiai esu dėkingas Jėzui Kristui, nes dėl Jo mano gyvenimas visiškai pasikeitė...

 #

jeigu dar su žaislais

Kaip smagu kai viskas suorganizuota. bet tai dar jeigu Robertas nenaudotu PC, o naudotu Makentosa.... :), tada jam is manotv.lt gavus TV programa jos nereiketu keltis i vorda, saugoti, po to sinchronizuoti su Palmu ir t.t. Pasileistu jis Tigro Automatoriu, sutampytu pelyte veiksmus, sudeliotu skripta ir ta TV programa naujai atejus y elektronine dezute automatiskai atsidurtu Palme per pirma pajungima :) Grazu.... :)
Aisku Robertas pasakys, kad skripte galima paciam parasyti ir ant PC, nu bet tai kur PC skriptas ir jo rasymas, kuris su visu issimokslinimu menesiais truks, o kur Automatorius is Mako, kai skripta sutampyt per kelias minutes galima :)
Taigi, laukiam pataisymu po Maku pritaikymo :)
Obuoliai....JoJo....

 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Anuo metu gyveno Jėzus, išmintingas žmogus (jei išvis gali būti vadinamas žmogumi). Nes jis padarė nepaprastų dalykų ir buvo mokytojas tų, kurie su džiaugsmu priėmė tiesą. Jis patraukė prie savęs daug žydų, taip pat ir daug graikų.

— Juozapas Flavijus

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“