KTG: naujos bendruomenės kūrimas skatina evangelizmą - pr

Kurdami naują tikinčiųjų bendruomenę save pastatome į tokią situaciją, jog esame priversti skelbti Evangeliją, nes norime surasti ir atvesti pas Kristų naujus žmones. Aišku, čia tik tuo atveju, kai nauja bendruomenė kuriame iš naujai įtikėjusių žmonių, o ne iš senai įtikėjusių, išėjusių arba išviliotų iš kitų bendruomenių. Mūsų grupė "Kelias, Tiesa, Gyvenimas" (KTG) būtent ir pasirinko kurti naują bendruomenę iš naujai įtikėjusių žmonių. Todėl esame priversti skelbti Evangeliją tiems, kurie dar jos negirdėjo (arba nesuprato).

Tai, kad ši strategija paskatino KTG evangelizmui, matosi ir iš to, kiek KTG išplatino Evangelinių bukletų Vilniaus Fabijoniškių ir Šeškinės rajonuose. Visai nesenai prisėdau ir paskaičiavau – nuo 2003 m. pabaigos iki 2007 m. pradžios išplatinome virš 110'000 bukletų! Labai abejoju, ar būtume bent arti tiek išplatinę, jei ne užsidegimas naujos bažnyčios kūrimu. Be to, netgi bukletų spausdinimo įrenginys buvo mums parūpintas tik dėl to, kad pradėjome naujos bažnyčios kūrimą ir reikėjo spausdinti bukletus.

Evangelizmas, aišku, neapsiribojo vien bukletų kūrimu ir platinimu. Tačiau išplatintų bukletų kiekis vistik šį tą pasako.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

• Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Aš atvirai liudiju apie Jėzų, nes Jis atvirai numirė už mane.

— I. Kantas

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“