KTG: atstumas iki susirinkimo vietos – pr

Noriu pradėti seriją žinučių apie "Kelias, Tiesa, Gyvenimas" (KTG) projektą – naujos bendruomenės kūrimą Vilniaus Fabijoniškių ir Šeškinės rajonuose.

Vienas iš mus vedančių motyvų vykdant šį projektą yra tai,kad suburti bendruomenę, kuri būtų _arti_ žmonių. Naujos bendruomenės susirinkimų vieta turi būti Fabijoniškėse tam, kad palengvintume Fabijoniškių žmonėms dalyvavimą susirinkimuose ir per tai atvertume galimybę naujiems žmonėms dalyvauti tikinčiųjų į Jėzų kristų bendruomenės gyvenime.

 

Iš "Malonės" bažnyčios nario korėjiečio Danieliaus Kimo išgirdau liudijimą apie tai, kaip jis pats įtikėjo ir augo Kristuje dar gyvendamas Pietų Korėjoje. Jis pasakojo, kad kai jis įtikėjo, tuo metu gyveno visai šalia bažnyčios. Tada jis pradėjo vaikščioti į visus bažnyčios susirinkimus, į pastoriaus rengiamas Biblijos pamokas ir kitus užsiėmimus, kurie vykdavo praktiškai kiekvieną dieną. Per tą laiką Danielius labai augo savo Biblijos pažinime bei kaip krikščionis.

Aš Danieliaus paklausiau, ar jis būtų tuomet dalyvavęs visuose tuose bažnyčios užsiėmimuose, jeigu būtų gyvenęs ne taip arti bažnyčios pastato. Pagalvojęs jis atsakė, kad tikriausiai ne. Atrodo, kad bažnyčios susirinkimo vietos artumas suvaidino nemažą vaidmenį Danieliaus pradiniame augime Kristuje.

 

Aišku, Lietuva – tai ne Korėja. Todėl šį trečiadienį per KTG Biblijos studijas paklausiau susirinkusių žmonių, kaip įtakotų jų atėjimą į studijas atstumas iki susirinkimo vietos. Studijose dalyvavę brandūs krikščionys tylėjo, ir aš supratau, kad jie atvyktų ir į tolimesnę vietą, nes jie supranta susirinkimo ir Biblijos studijų svarbą. Iš tiesų, kai kurie jų jau dabar važiuoja beveik per visą Vilnių tam, kad sudalyvautų susirinkime.

Tačiau visai kitokius atsakymus į šį klausimą išgirdau iš tų, kurie tik nesenai įtikėję arba dar ne neįtikėję. Viena moteris pagalvojusi labai aiškiai suformulavo, jog ji nevairuoja mašinos ir atstumas iki susirinkimo vietos labai įtakotų jos dalyvavimo dažnumą. Aišku, tuoj pasitaisė ji, jeigu būtų koks svarbus renginys, tai ji atvažiuotų ir į tolimą vietą. Kitas žmogus tuoj ją palaikė ir sakė, jog turbūt neateitų, jei atstumas viršytų tokį, kokį patogiai galima nueiti pėščiomis.

Manau, kad kai žmonės paauga Kristuje ir pradeda matyti rinkimosi kartu svarbą, atstumas jau nebėra tokia didelė kliūtis. Tačiau mes (KTG) norime pirmiausiai, kad į mūsų Biblijos studijas ateitų tik įtikėję arba dar net neįtikėję. Kadangi norime pasiekti su Evangelija žmones iš Fabijoniškių ir Šeškinės, tai labai svarbu mums daryti susirinkimus toje vietovėje, arti žmonių namų.

Nauja bendruomenė Fabijoniškėse – tai nauja galimybė pasiekti naujus žmones iš Fabijoniškių ir šalia esančios Šeškinės su Kristaus Evangelija! Melskimės, kad Viešpats atvestų pas mus naujus žmones, ir kad parūpintų didesnes patalpas susirinkimams.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Aš atvirai liudiju apie Jėzų, nes Jis atvirai numirė už mane.

— I. Kantas

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“