Vilties festivalis

2011-10-29 18:00

Spalio 29-30 d., Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vyks Vilties festivalis, kurį rengia Billy Grahamo evangelistinė asociacija (JAV) kartu su 247-is skirtingų Lietuvos denominacijų bendruomenėmis. Šio festivalio tikslas – pasidalyti istorinėmis krikščioniškomis vertybėmis grįsta vilties žinia su įvairaus amžiaus, tautybės, tikėjimo, socialinės padėties ir politinių pažiūrų Lietuvos žmonėmis, rengiant geros valios akcijas ir viešus koncertus.

Vilties festivalis bus vienas didžiausių krikščioniškų muzikinių renginių Lietuvoje po nepriklausomybės atkūrimo. Į šį renginį žmonės atvyks iš beveik visų Lietuvos vietovių festivalio organizatorių išnuomotais autobusais. Į abu renginio vakarus iš įvairių mūsų šalies miestų ir miestelių atvažiuos po 100 autobusų, kuriais atvyks per 9000 festivalio svečių. Jiems vietos „Siemens“ arenoje jau yra iš anksto rezervuotos. Keli autobusai taip pat atvyks iš Latvijos bei Estijos.

Festivalio organizatoriai išankstiniam rezervavimui skyrė apie 50 proc. „Siemens“ arenos sėdimų vietų, tad į festivalio renginius, kurie yra nemokami, maloniai kviečiami vilniečiai ir sostinės svečiai – vietų visiems užteks, tik reiktų atvykti anksčiau, norint gauti geresnę vietą arenoje.

Per Vilties festivalio renginius „Siemens“ arenoje bus atskiras sektorius, skirtas kurtiesiems; jiems renginių programa bus verčiama į gestų kalbą. Taip pat bus pasirūpinta sinchroniniu vertimu į rusų, lenkų ir latvių kalbas.

Visie kviečiami! Renginys nemokamas!

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Aš atvirai liudiju apie Jėzų, nes Jis atvirai numirė už mane.

— I. Kantas

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“