05-14 koncertas

Mieli Vilniaus „Malonės" baptistų bažnyčios bičiuliai,

Norime jus informuoti apie mūsų draugų - "Gerosios Naujienos Centro" - organizuojamą puikų renginį šį šeštadienį.

Pagarbiai,
Robertas, diakonas

****

Norime kartu su Jums pasidžiaugti puikia naujiena – pradėjome
dirbti ne tik radijuje bet ir televizijoje! Kuriame naują krikščionišką televizijos laidą vaikams „Žvaigždelė“. Tai edukacinė laida 5 – 10 m. vaikams bei visai šeimai su vertimu į lietuvių gestų kalbą. Laidelės trukmė 25 min. Laidos „Žvaigždelė“ transliacija pradedama 2011 m. gegužės 8 d. 12.30 val. per „Balticum TV“.
Dievas atvėrė duris šios laidos rengimui surinkdamas komandą
profesionalių režisierių ir techninių darbuotojų. Dalį lėšų šių laidelių rengimui skyrė „Radijo ir televizijos fondas“, o „Balticum TV“ sutiko transliuoti mūsų edukacinio projekto programas nemokamai vienerius metus. Laida bus rodoma 3 kartus per savaitę - sekmadieniais 12.30 val. bei 2 kartus pakartotinai savaitės viduryje.

Norime pristatyti šią naują TV laidą visuomenei ir mūsų radijo laidų klausytojams, todėl gegužės 14 d. 14 val. kviečiame visus į „Vakaro Žvaigždelės“ koncertą, kuris vyks Vilniaus pedagoginio universiteto Antrųjų rūmų aktų salėje (T. Ševčenkos g. 31). Svečių lauks muzikinė programa, naujos TV laidos vaikams pristatymas, prizai, saldumynai. Tikimės, kad į šį renginį susirinks apie 500 vaikų su šeimomis. Kviečiame prisijungti ir Jus ruošiant šį koncertą, paremti finansine auka arba nupirkti saldainių, kuriuos dalinsime po renginio. Taip pat mums reikalingi savanoriai, galėsiantys papuošti salę, pasitikti svečius, prekiauti žurnaliukais „Vakaro Žvaigždelė“. Jei Jūs galėtute prisidėti kokia nors pagalba – paskambinkite mums tel. 8 615 97601. Labai ačiū!

„Gerosios naujienos centro“ misija yra skelbti Evangeliją Lietuvoje, ir mes kviečiame bei raginame kiekvieną žmogų prisijungti
prie šio darbo malda, finansiniu palaikymu ar savanorišku darbu.
Televizijos laidos tarnystė reikalauja didelių lėšų, tikėjimo, išminties naujam kely. Dievas te atlygina Jums už pasiaukojimą ir geraširdiškumą.

Finansines auką galite pervesti mums į šią sąskaitą:
VšĮ „Gerosios Naujienos centras“
Įm.k. 2454371,
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 267044060001433581,
AB SEB bankas,
Banko kodas 70440.

Pagarbiai

Audra Bareikienė,
GNC projektų vadovė
El. p. audra.bareikiene eta gmail.com
Tel. 8 638 27 682
http://www.gnc.lt

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Kai kas nors parodo mums Kristaus pėdsaką, mes, krikščionys, puolame ant žemės ir meldžiamės jam. Kodėl geriau negarbiname jo gyvo ir kvėpuojančio atvaizdo Rašte? Kai demonstruojamas Kristaus drabužis, kaip toli nenukeliaujame, kad jį pabučiuotume!

— Erazmas Roterdamietis

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“