Panašios temos teminėje Biblijos rodyklėje

Vakar buvo vaisingas vakaras ir pagaliau padariau tai, ką norėjau jau ilgą laiką - suprogramavau panašių temų rodymą Biblijos temų rodyklėje:

http://www.charity.lt/biblija/temos/

Jeigu šiame puslapyje atversite bet kurią temą - pamatysite siūlomas dar apie 3 panašias temas. Temų panašumas įvertinamas pagal tai, ar daug nuorodų tarp dviejų temų sutampa. Kartu atsižvelgiama ir į šių nuorodų pasikartojimo skaičių visose temose, t.y. dažnų nuorodų (pvz. Jn 3,16) pasikartojimas mažiau prideda prie panašumo, nei retų nuorodų pasikartojimas.

Biblijos temų rodyklėRodomi lietuviški temų pavadinimai, kurie yra tie patys terminai, kurių anksčiau ieškojo šios svetainės lankytojai. Pavyzdžiui, temos "viltis" puslapyje:

http://www.charity.lt/biblija/temos/viltis

matome panašius terminus "vilties, Kokią turite viltį, Kur jūsų viltis", nes būtent tokius žodžius/frazes teminiame indekse ieškojo lankytojai. Dėl to čia gali pasitaikyti ir visai netikėtų frazių, su klaidomis, arba tiesiog tokių, kurias reikėtų trinti. Tačiau tokie automatiniai panašių terminų siūlymai man pačiam smagūs naršyti, tad tikiuosi, kad patiks ir daugiau kam.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Žemiškoji duona pasotina žmogų tik tuo atveju, kai sykiu su ja jis valgo ir dangaus duoną Kristaus skelbiamos teisybės pavidalu.

— Antanas Maceina

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“