Maldos poreikiai

Šiandien su bažnyčios vyresniaisiais kalbėjomės ir meldėmės už mūsų ir kitas bažnyčias, už dvasinę situaciją Lietuvoje. Šio pokalbio metu kilo mintys apie šiuos maldos poreikius:

 • melskimės, kad mūsų bažnyčioje kurtusi mažos Biblijos studijų ir bendravimo grupelės (ląstelės) namuose. Kad kuo didesnis bažnyčios žmonių skaičius dalyvautų bent vienoje tokių grupelių.
   
 • neramina žmonių pasyvumas, kurio pilna visa visuomenė. Galima būtų padaryti įvairiausių iniciatyvų, bet žmonių pasyvumas, nepalaikymas, numuša ūpą ką nors daryti daugeliui. Tokia pasyvumo dvasia jaučiama ir bažnyčią lankančių tarpe, ir ypač tuose, kurie jau nebeateina net į sekmadienio susirinkimus. Melskimės, kad visi tikintieji priimtų rimtai Šventojo Raštą raginimą prisipildyti Šventosios Dvasios, kad jie būtų greiti sakyti Dievo raginimams „taip“. Mums geras pavyzdys iš NT yra Pilypas, kuris Dvasios paragintas iškart nubėgo prie vežimo, kuriame važiavo eunuchas iš Etiopijos.
   
 • melskimės bendrai už dvasinę „atmosferą“ Lietuvoje. Panašu, kad nei viena Evangelinė bažnyčia sparčiai neauga, o daugelis net mažėja savo žmonių skaičiumi. Melskime Lietuvai prabudimo. Melskime, kad Dievas pakeltų daugiau darbininkų į savo darbą. Kad žmonės ieškotų Dievo.
   
 • melskimės už tai, kad bažnyčios labiau rodytų iniciatyvą palaikyti viena kitą, noriau bendrautų, dalintųsi ištekliais ir siektų drauge tapti efektyvesnėmis Dievo darbe.

Ačiū jums už jūsų maldas!
Robertas
 

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

 • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Kiekvienoje sieloje yra laimės ir prasmės troškulys.

— Tomas Akvinietis

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“