Kursas „Krikščionio gyvenimas ir liudijimas“

2011-09-12 19:00
2011-09-12 20:30

Šį pirmadienį tęsiamas 2011-08-29 pradėtas kursas, kuris vyks iš viso tik 4 pirmadienius Verkių 22. Šį kursą rekomenduojame išklausyti kiekvienam tikinčiajam.

Tai 4 pamokų studijos, kurių metu kalbėsime apie efektyvų ir pergalingą krikščionio gyvenimą, daugiau sužinosite, kaip liudyti Kristų ir rūpintis naujatikiais. Biblijos studijų grupių vadovams suteikiama galimybė išklausyti papildomą kurso pamoką „Kaip organizuoti Biblijos studijas mažose grupėse?“

Visai nesvarbu, ar Jūs mokotės mokykloje, ar esate bažnyčios lyderis, šis kursas praturtins kasdienį Jūsų gyvenimą su Dievu, todėl kviečiame jį išklausyti kiekvieną krikščionį. Jei nesi tikintis, bet nori daugiau sužinoti apie krikščioniškas vertybes, taip pat gali prisijungti.

Kurso trukmė – keturios savaitės. Kartą per savaitę pamokos vyks maždaug 100 skirtingų Lietuvos vietų, todėl Jums tereikės išsirinkti ir atvykti į Jums patogiausią vietą. Vienos pamokos trukmė – 1 valanda 30 minučių.

Registruotis į kursą „Krikščionio gyvenimas ir liudijimas“ nereikia, tiesiog ateikite į kartą per savaitę vyksiančią pamoką!

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Dievas labiausiai pašlovinamas mumyse tada, kai esame labiausiai patenkinti Jame.

— Džonas Paiperis

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“