Kompiuterinė Biblija

Biblija yra visų laikų labiausiai spausdinama ir labiausiai perkama knyga. Tačiau nežiūrint į tai, atsiradus kompiuteriams, kuriami ir kompiuteriniai Biblijos variantai - Biblijos programos. Jos pasižymi tuo, jog leidžia Biblijoje lengvai surasti norimą žodį ar frazę.

Atsiradus internetui,atsirado ir dvi pagrindinės kompiuterinių Biblijų grupės:

 1. Internetinės (online) Biblijos - jomis galite naudotis, kai esate prisijungęs prie interneto;
 2. Savistovės (offline) arba PC Biblijos programos - jų darbui internetas nereikalingas. Mac platformai lietuviškos Biblijos dar nėra.

Lietuviškų Biblijų yra ir internetinių, ir savistovių. Pagal vertimo tekstą žinomos tokios kompiuterinės Biblijos - K. Burbulio versta Biblija bei Biblijos draugijos ir katalikų išleista Č. Kavaliausko (NT) ir A. Rubšio (ST) versta Biblija.

 

Lietuviška audio Biblija

 

Internetinės lietuviškos Biblijos:

 • Biblijos vartai - K. Burbulio vertimas, žodžio ir frazės paieška, lygiagrečios vietos, J.V. McGee lietuviškas komentaras (tekstas ir mp3), paieškos įskiepis naršyklei Mozilla Firefox. Biblijos studijavimui pravers ir ten esančios nuorodos į komentarus ir Biblijos tekstą anglų kalba.

   
 • Biblijos.lt - K. Burbulio vertimas, nauja (5-a) redakcija, žodžio ir frazės paieška. Yra ir angliška Biblija su Strongo numeriais. Galima skaityti kartu lietuvišką ir anglišką Biblijas.
 • Internetinės Biblijos puslapis - K. Burbulio lietuviškas Biblijos vertimas bei šie vertimai: American Standard Version (1901), Danske Bibel, Douay-Rheims Bible, Challoner Revision, Esperanto Bible, Estonian Bible, English Standard Version, German Schlachter Bibel (1951), Modern Hebrew Bible, International Standard Version, Jewish Publication Society Old Testament, King James Version of 1769, Lietuviškas K. Burbulio vertimas, Russian Synodal translation, Spanish Reina-Valera, Twentieth Century New Testament, Latin Vulgate, Webster Bible, Young's Literal Translation (1898).
  Galima vertimus gretinti, patogu skaityti.
  Man asmeniškai labai patraukliai atrodo paieška Biblijoje: galima pasirinkti, ar ieškoti tik ST, ar NT, ar tarpe tam tikrų knygų. Be to, yra paieška su reguliariąja išraiška, pvz.: paėm\w+ suras visus žodžius, kurie prasideda "paėm" ir turi dar bent vieną ar daugiau raidžių galūnėje.
   
 • Biblija.net - Biblijos draugijų internetinė lietuviška Biblija

   
 • Unbound Bible - K. Burbulio lietuviškas Biblijos vertimas bei daug kitų vertimų kitomis kalbomis.
   
 • Katalikų interneto tarnybos Biblija - Č. Kavaliausko ir A. Rubšio vertimas, katalikų ir ekumeninis leidimas, yra įvadai ir kita papildoma medžiaga.
   
 • https://www.bibliaonline.com.br/lt. Panaši į ją ir www.biblebox.com/lt
   
 • biblehub.com/lit/genesis/1.htm
   
 • ebible.com/lithuanian/section/2366 - su galimybe užsiregistruoti ir tuomet ten galite pasibraukti eilutes, pasirašyti savo pastabas.
   
 • http://bible-server.org
   
 • studybible.info/Lithuanian
   

 

PC lietuviškos Biblijos:

 • IRCBiblija - Lino Sprauniaus sukurta PC Biblija, kurioje naudojamas K. Burbulio vertimas.


Jau yra sukurtos lietuviškos kompiuterinės Biblijos ir kitoms 'kompiuterių' rūšims, tokiems kaip mobilieji telefonai ir delniniai kompiuteriai. Apie jas skaitykite kituose šios svetainės puslapiuose.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

 • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Viešpatie! Kas per knyga tas Šventasis Raštas! Koks tai stebuklas, ir kokia jėga per ją suteikta žmogui! Ir kiek apreikštų ir atskleistų paslapčių! Myliu šią knygą.

— Fiodoras Dostojevskis

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“