Archyvas pagal mėnesius

Pasaulio tautos apie Tvaną Iki šiol rasta 270 Tvano legendų įvairiose pasaulio tautose ir tautosakoje. Havajų legendoje pasakojama „Po daugelio metų po Kuniuhonos mirties... pirmojo žmogaus mirties pasaulis tapo nedoras ir baisus. Bet buvo vienas geras žmogus vardu Nu-u. Jis pasidirbo milžinišką kanoją su namu ant viršaus ir ją pripildė gyvūnais. Vandenys pakilo ir uždengė žemę ir visi žmonės žuvo. Tik Nu-u su savo šeima ir gyvūnais laive.
Ką kalba DNR? Visi žinome, jog tarp mokslo ir religijos nuo seno vyksta nesiliaujanti kova. Tačiau per pastaruosius keletą metų mokslas apie pasaulio kilmę bei apie žmogaus kilmę vis labiau kvestionuoja faktus, kurie ilgą laiką buvo neginčytini.
Juokingiausias pasaulio anekdotas Du medžiotojai buvo miške, kai vienas iš jų parkrito. Ji nebekvėpavo, jo akys buvo kaip stiklinės. Antrasis medžiotojas išsitraukia savo mobilųjį ir skambina pagalbos tarnybai.
Luteraus Knygutes atminimui 1917 m. kunigo Dr. Gaigalaičio išleista knygelė Klaipėdoje.
Surask 6 skirtumus Pabandykite tarp šių mano pieštų paveikslėlių surasti šešis skirtumus.
Anekdotas: Kiek paliko? Sužinojęs apie pasiturinčio bendro pažįstamo mirtį, vienas žmogus paklausė kito: - Ir kiek jis paliko? - Viską, - atsakė šis. (Bruno Ferrero, 365 trumpi pasakojimai sielai, p. 385).
English translation of church service (laiškas anglakalbiams apie pamokslo vertimą) (Šis laiškas skirtas tik anglakalbiams mūsų bažnyčios lankytojams. Ne visi jie užsisakę šias naujienas, tad persiųskite šį laišką jiems, jei žinote jų adresus.)   Hello, dear subscribers of Grace church mailing list. This upcoming Sunday (September 9th) we will have lithuanian preacher and English translation will be provided with "Translation over WiFi" system - directly to your smartphone. Please bring your earphones too. Here is how you can prepare for it before the service:

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Su Jėzaus Kalno pamokslu yra rimtesni dalykai, negu mano tie, kurie šiandien mielai cituoja šiuos priesakus. Su tuo pamokslu negalima juokauti... Tai nėra fiakras, kurį gali liepti sustabdyti, kur nori, kad savo nuožiūra įliptum ir išliptum.

— Max Weber

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“