Archyvas pagal mėnesius

Pamokslaus Stepas Ribokas Šį sekmadienį iš Biblijos pamokslaus Stepas Ribokas. Stepas yra Lietuvos krikščionių studentų bendrijos (LKSB) generalinis sekretorius.  
Apie tą vienintelį... Mitas - Kai tu užaugsi, - sušnibždėjo vėjas mergaitei į ausį, -sutiksi savo sielos draugą, tą, su kuriuo dalysies savo gyvenimu ir patirsi džiaugsmingą meilę. Jūs susiliesite vedybinėje palaimoje ir tapsite kaip vienas. - Kaip aš sužinosiu, kad tai jis? - paklausė maža mergaitė. - Kaip aš jį surasiu? - O, nesirūpink, - nuramino ją vėjas. - Lemtis suveda giminingas sielas. Tu būtinai sutiksi sau skirtąjį ir tada jūs ilgai ir laimingai gyvensite.   Idėją, kad tau skirtas tik vienas konkretus žmogus - tavo sielos draugas - pagimdė ginčas, tariamai kilęs tarp žmonių ir vyriausiojo graikų dievo Dzeuso. Pagal graikų mitologiją, mes, žmonės, iš pradžių turėjome keturias rankas, keturias kojas ir vieną galvą, sudarytą iš dviejų veidų. Dzeusas išsigando, kad šie padarai gali susilpninti dievų valdžią, ir nusprendė kiekvieną žmogų perskelti pusiau, pasmerkdamas mus visą likusį gyvenimą klajoti, kol surasime puselę,nuo kurios buvome atskirti - prarastąjį sielos draugą. Taigi būtų galima teigti, kad mūsų amžina tobulos meilės paieška yra dalis Dzeuso plano kuo labiau mus užimti, kad nesikištume į dievų reikalus.
Pamokslaus Tim Steinbuch Šį sekmadienį iš Biblijos pamokslaus baptistų misionierius iš JAV Timothy Steinbuch. Timas baigė Moody Bible institute ir dabar tarnauja Vilniaus "Biblijos" baptistų bažnyčioje.  
Grupės "New Jerusalem" koncertas NOVI IERUSALIM koncertas Verkių 22, Vilniuje 
Grupės "Novi Ierusalim" koncertas šį penktadienį 19val. Ačiū, kad užsisakėte mūsų bažnyčios naujienas! Turime gerų naujienų - šį penktadienį bus nemokamas krikščionių grupės iš Baltarusijos "Novi Ierusalim" koncertas - kviečiame ateiti!

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Krikščioniškumas yra JIS PATS... Kristaus asmenybė savo istoriniu vienkartinumu ir amžina didybe pati yra kategorija, kuri lemia krikščionybės būtį, veiklą ir mokymą.

— Romano Guardini

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“