Archyvas pagal mėnesius

Tikras pasninkas... Tikras pasninkas View more presentations from Robertas Peteraitis
Kalėdinės pamaldos Kalėdų rytą 11 val. rinksimės į šventines Kalėdines pamaldas, kur švęsime Jėzaus gimimą. Pamaldos bus jungtinės su Vilniaus Laisvųjų krikščionių bažnyčia.
JolantA eilės Su Jolanta, kuri pasirašo slapyvardžiu „JolantA“, susipažinome SMS žinutėmis po to, kai ji užsisakė kasdienines eilutes iš Biblijos.
Ačiū Tau, Dievuli Ačiū Tau, Dievuli, už saulę ir mėnulį. Ačiū Tau, Dievuli, už gyvastį ir svajones. Ačiū Tau už mamą ir už stebuklą mažą.
Balti stulpai, balti stogai... Balti stulpai, balti stogai... Kaminėliai rūkstantys, kvepia ten pyragais gardžiais. Skamba giesmės namuos. Šlovinkim Viešpatį, dėl Jo ši diena, dėl Jo ir dziugaukim, Jam puota paruoškim, giesmes gražiausias giedokim, Jam savo širdis padovanokim. Juk Jo gimimo diena! -JolantA.
Baltas sniegas, baltos lankos Baltas sniegas, baltos lankos, baltos pievos, baltos avys, baltos rankos...
Meilė ir Pavydas Meilė ir Pavydas,  tai du nesuderinami dalykai. Meilė - padaryti kažką laimingu. Pavydas - sudeginti meilę ir viską kas yra aplinkui. -JolantA.
Esu tarp žemės ir dangaus Esu tarp žemės ir dangaus. Esu skrajojantis angelas. Noriu pakeisti pasaulį, bet aš tik vienas. Kitų sparnai nukrito, pagrobė juos tamsa
Džiaugiuosi, kad Tave pažinau Džiaugiuosi, kad Tave pažinau. Ačiū, kad saulę virš debesų pakabinai, kad aukojais ir mano kaltę išpirkai.
Kraujas liejas ne dėl Dievo Kraujas liejas ne dėl Dievo. Šį pasaulį šiuo metu valdo kunigaikštis, Šėtonas jis vardu. Dievas stebi mus visus,
Ilgai laukiau tokių dienų Ilgai laukiau tokių dienų. Dabar aš virš debesų, baltas angelas esu. Visos dienos kylanti aušra, saulė aukštai danguje,
Gyvenimas - tai troškimai ir svajos Gyvenimas - tai troškimai ir svajos. Gyvenimas - tai viltis, meilė ir kančia. Mintys: gal rytoj viskas pasikeis? Tave supa daugybė žmonių,
Gyvenimas ne rožių žiedlapiais nuklotas Gyvenimas ne rožių žiedlapiais nuklotas. Lipam rožės stiebu, o ties kiekvienu lapu - pilna spyglių. Kol pasieksim rožės žiedą, jeigu tik pasieksim,
Juoda tamsa, migla akyse Juoda tamsa, migla akyse. Ar aš aklas esu, ar kaip čia yra - nebesuprantu. Noriu šviesos, artumo dangaus, amžinybės dovanos... Bet kur aš prasmegau? Vis noriu iškilt į paviršių,
2011 metų 10 geriausių nemokamų antivirusinių programų 1) Microsoft Security Essentials 2011 2) Avg Free Antivirus Software 2011 3) Avast Free antivirus 2011
2011 metų 125 geriausios Android programos 1. Facebook For Android 4. Foursquare 5. Tumblr 20. MoboPlayer ...
Geriausios nemokamos 2011 m. programos windowsams Puslapio viduryje išsirinkite programos kategoriją ir pasirinkę - siųskitės :)

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

Dievas labiausiai pašlovinamas mumyse tada, kai esame labiausiai patenkinti Jame.

— Džonas Paiperis

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“