El. paštas į gsm
Įvadas Aukštyn Telefonai El. paštas į gsm

 

Elektroninis paštas ir gsm mobilūs telefonai

Pasirodo, jog SMS žinutes galite siųsti ir iš interneto. Be to, elektroninius laiškus galima siųsti iš mobilaus gsm telefono  (kaina - kaip SMS žinutės į užsienį) bei gauti atsakymus iš elektroninio pašto į mobilų telefoną!

a) Nemokamas SMS siuntimas iš WWW tinklapių.

Manau, jog ne visiems norisi mokėti už išsiųstą SMS žinutę. Tačiau SMS žinutę galite pasiųsti ir iš interneto puslapio ir tai padaryti nemokamai. Šią paslaugą teikiančių serverių sąrašas nuolat keičiasi, tad negaliu garantuoti, jog po poros savaičių jūs vis dar galėsite iš šių adresų siųsti SMS nemokamai.

Štai keletas WWW svetainių, kurios sakosi leidžiančios nemokamai siųsti SMS. Aš jų dabar nenaudoju, tad daug nekomentuosiu:

  • http://www.sms.de/  - vokiška svetainė, nemokama registracija norint siųsti SMS. Į Omnitel'io numerius siunčia gerai, kitur - nebandžiau...

b) Elektroninio laiško siuntimas iš mobilaus telefono naudojant SMS.

Kiek žinau, tiek Omnitel, tiek ir Bitė turi skirtingus specialius numerius (Omnitel - jeigu naudojatės "mozaika" paslauga), kuriais pasiuntę SMS žinutę ją nusiųsite elektroninio pašto adresatui. Tačiau dabar rašysiu ne apie tai, bet apie universalų metodą, kuris tinka tiek Bitės, tiek ir Omnitelio abonentams (dėl Tele2 nežinau) ir yra efektyvus.

Šią paslaugą teikia nemokamai http://www.excell.to/  Registruotis reikia taip - siunčiate SMS žinutę telefonu: +393334774753 (kaina kaip ir žinutės į užsienį). Žinutėje turite nurodyti sugalvotą slaptažodį: PASS slaptažodis Aišku, žodį "slaptažodis" pakeiskite savo slaptažodžiu. Po keleto minučių eikite į jų tinklapį www.excell.to  ir ten įsijunkite naudodami jūsų mobilaus telefono tarptautinį numerį (+370...) ir nusiųstą slaptažodį. Ten galėsite nustatyti, kur turi būti siunčiamos laiškų kopijos (rekomenduoju nurodyti jūsų @one.lt adresą), savo pilną vardą (tuomet jūsų el. laiškai atrodys profesionaliau) bei parašą. Šiame paraše aš nurodau, jog laiškas pasiųstas iš mobilaus telefono, ir kad jeigu jie į jį atsakys, aš gausiu atsakymą į mobilų telefoną.

Daugiau instrukcijų rasite www.excell.to  tinklapyje. 


Užsisakykite nemokamų naujienų laikraštį "Kas naujo nemokamai"
Sužinokite pirmi apie naujus nemokamus pasiūlymus!
Powered by groups.yahoo.com

Šio puslapio autoriui rašykite adresu:
Puslapis pakeistas: 2008 m. geguþë 24 d.