Karvės ir jaučiai

Šio žaidimo tikslas - atspėti kompiuterio atsitiktinai parinktų 4 spalvotų mygtukų spalvas, remiantis dešiniame krašte gautais rezultatais.

Jūs pradedate dėti mygtukus nuo apatinės eilės. Kaskart, kai jūs padarysite spėjimą (užpildysite eilę iš 4 mygtukų), kompiuteris jūsų spėjimą įvertins - vienu mygtuku už kiekvieną teisingai parinktą spalvą. Jeigu teisingai rasta ir spalvos padėtis - kompiuteris jums parodys juodą mygtuką. Tačiau jeigu mygtukas stovi ne toje pozicijoje - mygtukas bus baltas. Jūsų tikslas - gauti 4 juodus mygtukus atsakyme, t.y. atspėti ne tik visas spalvas, bet ir kuriose vietose jos yra.

Jūsų naršyklė nepalaiko JAVA programų vykdymo. Įsigykite naujesnę naršyklę, pvz. Internet Explorer 5

Jeigu iki 8-os eilės neatspėsite - kompiuteris jums parodys atsakymą ir žaidimas pasibaigs.

 

Pradžioje jums reikia išsirinkti, su keliomis spalvomis žaisite. (Pradžioje yra parinktos mėlyna, žalia, raudona, ir geltona. Su 4 spalvomis gaunasi vidutiniško sunkumo uždavinys. akivaizdu kodėl nėra leidžiama pasirinkti mažiau nei 2 spalvas. ;-)

Bakstelėję pelyte ant spalvotų apskritimų dešinėje pastebėsite atsirandančius ir prapuolančius žiedus apie juos. Žiedas yra aplink tas spalvas, kurios dalyvaus žaidime. Pasirinkę spalvas paspauskite mygtuką 'Start' ir pradėkite žaisti.

Jeigu norite pradėti iš naujo - paspauskite 'End' ir galėsite vėl iš naujo pradėti.

 


Užsisakykite nemokamų naujienų laikraštį "Kas naujo nemokamai"
Sužinokite pirmi apie naujus nemokamus pasiūlymus!
Powered by groups.yahoo.com

Šio puslapio autoriui rašykite adresu:
Puslapis pakeistas: 2007 m. vasaris 19 d.