Religijos praktikavimo pavojai

Autorius: Martin R. De Haan

Daugelis iš mūsų, tikime, kad Biblijos studijavimą turi lydėti tokie klausimai :"Kokius pakitimus tai lems?" ir "kaip tai tinka mano gyvenimui?" Matėme, kaip ankstesnės kartos įsitraukdavo į Apreiškimų kn., Danieliaus ir mažiau žymių pranašų knygų studijavimą, neiškeldamos klausimų apie problemas, dėl kurių nerimavo; žmonės buvo išsisluoksniavę pagal padėtį, konkuravo, buvo nejautrūs, reikalaujantys, kritiški, nedori ir savanaudžiai.

"Kai taisyklės apie Biblijos pritaikymą tampa mūsų įsitikinimais ir kai veiksmai pakeičia širdies nusistatymus, netenkame kontrolės religijai, ir ji ima valdyti mus"

Iš tikrųjų yra gerai kelti tokius klausimus: "Kaip ši tiesa atrodys mano gyvenime?". Bet reikia pagalvoti, kaip ankstesnės kartos gyveno su savo sąrašais apie tai kaip "turi atrodyti" krikščionio gyvenimas. Tie žmonės nerūkė (nebent jei kunkuliuodavo pykčiu), negėrė (nebent jei negelbėdavo kava) , jie nesidžiaugė abejotinais pasilinksminimais (nebent ten buvo liežuvaunama). Būtent tai fariziejams labai gerai sekėsi..

Kai taisyklės apie Biblijos pritaikymą gyvenime tampa mūsų principais ir pakeičia širdies nusistatymus, tikriausiai esam pasidavę religijai, pakeitusiai Kristų, o ne tarnaujančiai Jam.


Ką manote apie šį straipsnį?
-Puikus!-Neblogas-Nekoks-Per ilgas-Gero ilgio-Per trumpas 
Jūsų komentarai:

Ieškok kitų straipsnių pagal šiuos raktinius žodžius: taisyklės įsitikinimai Biblija pritaikymas draudimai pranašai
Paskutiniai pataisymai įvesti: 2016-3-12
Atgal į turinįAtgal į turinį