Aš nenoriu nieko girdėti apie tai...

Autorius: Nežinomas

AŠ NENORIU GALVOTI APIE TAI

AŠ NENORIU KALBĖTI APIE TAI

AŠ NENORIU NIEKO GIRDĖTI APIE TAI

BET VIENĄ DIENĄ TU SUSIDURSI SU TUO

Yra būdas, kaip mes galime nustoti bijoti "to". Mes bijome, nes mes gimėme atskirti nuo Dievo, ir ateis diena, ir mes susitiksime su Juo. Visi mes giliai savo širdyse bijome tos dienos. Taip jaučiasi dauguma, kurie dar nepažįsta Jėzaus Kristaus ir nenusilenkė Jam kaip savo Viešpačiui ir Gelbėtojui. Kristus atėjo į mūsų žemę, gyveno, mirė ant kryžiaus ir prisikėlė, kad išgelbėtų mus nuo mirties baimės.

Biblija, Dievo įkvėptas Žodis, sako:

Romiečiams 5,12 "Todėl, kaip per vieną žmogų nuodėmė įėjo į pasaulį, o per nuodėmę mirtis, taip ir mirtis pasiekė visus žmones, nes visi nusidėjo."

Romiečiams 5,7-8 "Vargu ar kas sutiktų mirti už teisųjį; nebent kas ryžtųsi mirti už geradarį. O Dievas mums parodė savo meilę tuo, kad Kristus mirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai."

Jono 3,16 "Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą."

Romiečiams 10,9-10 "Jeigu lūpomis išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. Nes širdimi tikima, ir taip įgyjamas teisumas, o lūpomis išpažįstama, ir taip įgyjamas išgelbėjimas."

Tu daugiau nebebijosi "to". Tu žinosi, kad palikdamas gyvenimą, palieki baimę, skausmą, ašaras ir nusivylimus. Kad laukia amžinybė, pilna ramybės, meilės ir džiaugsmo. Tu gali dabar paprašyti Dievo, kad Jis atleistų tau tavo nuodėmes ir kad Kristus taptų tavo gyvenimo valdovu.


Ką manote apie šį straipsnį?
-Puikus!-Neblogas-Nekoks-Per ilgas-Gero ilgio-Per trumpas 
Jūsų komentarai:

Ieškok kitų straipsnių pagal šiuos raktinius žodžius:
Paskutiniai pataisymai įvesti: 2016-3-12
Atgal į turinįAtgal į turinį