Mobile
Aukštyn ] Palm ] [ Mobile ] SMS Biblija ] Komiksai ]

Biblija mobiliam

Kaip aš naudoju Siemens CX65

Turiu nebrangų fotografuojantį (VGA) gsm telefoną Siemens CX65. Į jo telefonų knygą  vardus ir numerius importavau USB kabeliu (Vilniaus akropolyje kainavo apie 40 Lt) iš savo kompiuterio - sutaupiau daug laiko! Tuo pačiu kabeliuku išimu telefonu padarytas nuotraukas - kompiuteryje joms yra daugiau vietos ;)

Iš šio mobilaus telefono rašau foto blog'ą (internetinį dienoraštį). Tam nufotografuoju patikusį vaizdą ir per GPRS jį su komentarais siunčiu el. paštu i www.nakama.ca , o šis serveris persiunčia į mano blogą čia: http://www.church.lt/t/blog/5 

Kai noriu daugiau pabendrauti su kuo nors, naudoju telefone Siemens Cx65 naudoju per GPRS veikiančią chat programą 'colibry'. Tai atviro kodo 'jabber' protokolo pokalbių internete (panašu į ICQ ar MSN) java programėlė. Ypač ja naudotis apsimoka esant užsienyje - tai bent keletą kartų pigiau, nei apsikeisti SMS'ais su Lietuva. Kompiuteryje galima naudoti visą eilę jabber protokolo programų.

Jau radau ir įsidėjau Bibliją telefonui - My MoBible v1. Ji gerai veikia mano telefone (Siemens CX65). Dabar kuriu šios programos variantą su lietuviška Biblija ;) 

Vaikučiams, aišku, labiausiai norisi žaisti java žaidimus . Telefonui Siemens CX65 daug jų  radau internete [1, 2, 3, 4] - atsisiunčiu juos į kompiuterį, o po to per kabeliuką ar per IRDA įdedu į telefoną. 

Kas keletą savaičių padarau pilną telefono 'backup', t.y. atsarginę visų duomenų kopiją - tam naudoju programą 'Mobile Phone Manager' ir jau aukščiau minėtą USB kabeliuką.

 

Puslapis atnaujintas: 2006.10.06         Savo atsiliepimus rašykite adresu: